Events

2020 09 11
Kultūros fabrikas

Mieli kolegos,

Džiaugiamės galėdami pakviesti į jau tradicine tapusią konferenciją "Krūtis tausojantis gydymas", kuri ir vėl pakvies Jus susitikti uostamiestyje. Konferencija vyks "Kultūros fabrike" (Adresas: Bangų g. 5A) rugsėjo 11 d. Pranešimus konferencijoje skaitys ne tik speacialistai iš Lietuvos, tačiau ir iš Vokietijos bei Didžiosios Britanijos. Stengiantis laikytis visų saugumo reikalavimų, visus norinčius kviečiamia konferenciją stebėti internetu. Sertifikatai bus išduodami ir gyvai, ir nuotoliniu būdu stebėjusiems dalyviams.
Nuotoliniu būdu planuojantiems stebėti konferenciją- transliacijos nuoroda bei prieigos kodas bus išsiųsti rugsėjo 10 d.

ORGANIZATORIAI
Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugija
Klaipėdos universitetinė ligoninė

REGISTRACIJA
Registracija į konferenciją yra nemokama, TAČIAU privaloma, dalyvauti galės TIK iš anksto užsiregistravę specialistai registracijos metu pažymėję, jog į konferenciją "Atvyks". Visiems užsiregistravusiems dalyvauti nuotoliniu būdu, asmeninai prisijungimo duomenys bus išsiųsti rugsėjo 10 d.

Registracija vyksta iki rugsėjo 09 d. 17:00 val.

NUOTOLINĖS KONFERENCIJOS TRANSLIACIJA
Transliacijos adresas: https://renginiai.puslapiai.lt/creativa-21/
PRISIJUNGIMO REKOMENDACIJOS

SERTIFIKATAI
Visiems konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (* į konferenciją užsiregistravusiems, tačiau joje nedalyvavusiems - pažymėjimai NEBUS išduodami). Dalyvaujant nuotoliniu būdu - būtina išklausyti 80% kurso.

KALBA
Lietuvos specialistai pranešimus pristatys lietuvių kalba, užsienio – anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą.

TRANSPORTAS
Bendras transportas į konferenciją NEVYKS.

KONFERENCIJOS RĖMĖJAI:

 DRAUGIJOS PARTNERIAI:

    
PROGRAMA
CREATIVA
E-mail: chemoterapija@creativa.lt
Tel: +370 614 60032
Address: Gedimino ave. 24, Vilnius | Lithuania
Web: www.creativa.lt