Events

2020 06 13
Grand SPA Lietuva

Mieli bičiuliai,

Keletas paskutinių mėnesių įnešė daug betvarkės ir streso į mūsų įprastinį gyvenimą. Iškraustė mus iš susikurtos komforto aplinkos ir net prisiminimais nubloškė į 90-ius praėjusio amžiaus metus. Supratome, kaip viskas trapu ir nenuspėjama. Ilgalaikiai planai tapo labai migloti, o kiekviena diena darbe vis kitokia ir reikia prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

Nuotoliniai mokymai, darbas iš namų ir konsultacijos telefonu tampa varginančia kasdienybe ir dar daug laiko reikės, kad jos įgautų reikiamą pagreitį ir norimą kokybę.

Gera žinia, kad jau ne viena Europos šalis švelnina karantino sąlygas ir lėtai mėgina grąžinti mus į buvusio gyvenimo vagą, kurios tokios tikriausiai dar ilgai nebus. 2020 metų gegužės 20 Lietuvos vyriausybė leido organizuoti renginius, kuriuose dalyvauja iki 100 žmonių uždarose patalpose laikantis visų, karantino metu galiojančių saugumo reikalavimų. Sužinoję apie šį nutarimą Vilniau krašto akių ligų gydytojų asociacija ir Vilniaus Universiteto Akių ligų centras planuoja surengti „nenuotolinę“ konferenciją "Oftalmologijos aktualijos pandemijos metu", kuri vyks 2020 birželio 13 dieną Druskininkuose Grand SPA Lietuva konferencijų centre. 

Šio renginio metu planuojame aptarti darbo ir mokymo ypatumus pandemijos metu Lietuvoje ir Europoje bei  pasidalinti sudėtingais atvejais iš mūsų kasdieninės klinikinės praktikos. Taip pat žinomas tobulėjimo programų fasilitatorius ir komunikacijos koučingo specialistas Rytis Juozapavičius išmokys mus, kaip suvaldyti stresą neįprastomis ir netikėtomis aplinkybėmis, kurių bus vis daugiau mūsų kasdienėje praktikoje.

Renginio organizatoriai įsipareigoja užtikrinti dalyvių saugumą remiantis SAM reikalavimais.Kaip suprantate dalyvių skaičius ribotas ir registracija bus sustabdyta pasiekus leidžiamą dalyvių skaičių.

Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, dėl kurių renginys būtų atšauktas, registracijos mokestis bus grąžintas.

Būkite sveiki

Andrius Ruzgys - Vilniaus krašto akių ligų gydytojų asociacijos pirmininkas
Rimvydas Ašoklis – Vilniaus universiteto Akių ligų centro vadovas 

ORGANIZATORIAI
Vilniaus krašto akių ligų gydytojų asociacija
Vilniaus universiteto Akių ligų centras


VAKARIENĖ
Visus po konferencijos kviečiame prisijungti prie bendros vakarienės, kuri vyks restorano KOLONADA terasoje.
Pradžia: 19:00
Kaina: 20 Eur

SERTIFIKATAI

Visiems konferencijos dalyviams bus išduodami 5 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. 

Konferencijos programa suderinta su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.
Konferencija skirta gydytojams oftalmologams.

Konferencijos sekretoriatasE-mail: oftalmologija@creativa.lt
Tel: +3706 14 60032
Address: Gedimino pr. 24, Vilnius | Lithuania
Web: www.creativa.lt