Events

2021 06 04
Pirklių klubas, Gedimino pr. 35, Vilnius

Mieli kolegos ir draugai,

Ar galite patikėti, kad nepaisant iššūkių, su kuriais teko susidurti visus metus, mes pasitinkame vasarą, simboliškai suteikiančią vilties jausmą “PRADĖTI IŠ NAUJO”. Atėjo metas, kai turime išnaudoti visas galimybes ir pasinerti į tai, ką mums suteikia mokslas ir tarpusavio bendravimas. Todėl norime Jus pakviesti į kasmetinę respublikinę mokslinę-praktinę Lietuvos dermatovenerologų draugijos konferenciją, kuri vyks 2021 m. birželio 4 dieną, “Pirklių klube”, Gedimino pr. 35, Vilniuje.
LDVD konferencijos žinutė “Oda - sveikatos langas” atspindi mokslinės programos tikslą: aktualias 2021 metų dermatovenerologijos temas apjungti su kitų specialybių ir profesijų lektorių pranešimais, praturtinančiais mūsų žinias ir akiratį. Tęsdami akademinio meistriškumo tradicijas, spalvingą mokslinę programą suskirstėme į skirtingo formato sesijas, forumus, gyvas diskusijas, suteikdami galimybę ne tik išklausyti, bet kartu su daugiau nei 30 Lietuvos ir užsienio šalių lektorių aptarti Jums rūpimus klausimus.Akcentuodami aktualiausias bazines dermatovenerologijos temas, nuošalyje nepaliksime virusinių ir lytiškai plintančių infekcijų naujienų, būtinai aptarsime išskirtinius klinikinius atvejus ir jų diferencinės diagnostikos svarbą, estetinės ir lazerinės medicinos forumas leis pasisemti teorinių ir praktinių žinių ne tik tiems, kurie domisi būtent šia sritimi. Paliekame paslaptyje kas tai yra „mentalinė dieta“.
Renginio metu Jus visus kviečiame aktyviai diskutuoti, išgirsti atsakymus į iškeltus klausimus, pasidalinti įžvalgomis ir savo neįkainojama asmenine klinikine patirtimi.

Konferencijos metu vyks Lietuvos Dermatovenerologų draugijos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu pristatysime svarstymui naujai parengtus LDVD draugijos įstatus.

KONFERENCIJA SKIRTA
Gydytojams dermatovenerologams, infektologams, alergologams ir klinikiniams imunologams, bendrosios praktikos ir vidaus ligų gydytojams, reumatologams, endokrinologams, neurologams, pediatrams, genetikams, akušeriams-ginekologams, visų specialybių chirurgams, onkologams,  bendrosios praktikos slaugytojams.

Laukiame Jūsų atvykstant!

LDVD valdybos ir konferencijos organiztorių vardu
Nuoširdžiai,
Doc. dr. Rūta Gancevičienė
LDVD prezidentė

KONFERENCJOS VIETA
"Pirklių klubas", Gedimino pr. 35, Vilnius

KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI
Doc. dr. R. Gancenvičienė
Doc. dr. J. Grigaitienė
Gyd. I. Kisielienė

REGISTRACIJA

Informuojame, kad registracija į konferenciją vyks INTERNETU. Šiuos metu registracija yra BAIGTA.

LGVD nariai
40 Eur
Ne LGVD nariai
60 Eur 
Studentai 
15 Eur 

*Į konferencijos dalyvio mokestį įskaičiuota:
-Kavos pertraukėlės ir pietūs
-Vakaronė
-Dalyvio pažymėjimas
-Dalomoji medžiaga
**Dalyvavimas nemokamas – pranešimų lektoriams,
organizatoriams ir pirmininkaujantiems.

Daugiau informacijos rasite Lietuvos dermatovenerologų draugijos puslapyje: https://ldvd.lt/oda-sveikatos-langas-2021.
Konferencijos sekretoriatas | CREATIVA
gitana@creativa.lt
Tel: +370 61460032

Adresas: Smetonos g. 2-02, Vilnius | Lietuva
www.creativa.lt
www.streams.creativa.lt